AUREUS AGRO – WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR NIEMIECKICH ŁADOWAREK

PRZEGUBOWYCH STRIEGEL NA TERENIE POLSKI

O marce Striegel

Striegel to solidna niemiecka marka stworzona w 1978 roku przez Waltera Striegla. Fabryka w Flechtdorf eksportuje produkowany sprzęt do prawie dwudziestu krajów Europy.

Z początkiem maja 2016 roku wyłącznym dystrybutorem marki Striegel w kraju została firma Aureus S.A.

Oferujemy kompaktowe ładowarki przegubowe, które produkowane są w stu procentach ręcznie, głównie z niemieckich części. Każda z maszyn wyposażona jest w wysokiej klasy japoński silnik Yanmar o mocy od 26 do 68 kM oraz w hydraulikę renomowanego włoskiego producenta Bandioli & Pavesi.

To najniższe, najwęższe i najbardziej zwrotne ładowarki w swojej klasie, które sprawdzają się zarówno w pracy w terenie, jak i w mało przestronnych pomieszczeniach gospodarczych jak kurniki, obory czy stajnie.

Najważniejszą zaletą produktów marki Striegel jest ich bezawaryjność i prostota obsługi. Wykonane w całości z metalowych części są wysoce odporne na uszkodzenia. Brak skompliowanych systemów elektronicznych stanowi znaczne ułatwienie wszelkich prac serwisowych.

Zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów najwyższy priorytet stanowi bezpieczeństwo pracy. Dlatego też ładowarki Striegel w odróżnieniu od konkurencyjnych produków tego typu wyposażone są w pełną ramę kabiny będącą dodatkową ochroną dla operatorów sprzętu.

Oferujemy Państwu wysokiej klasy miniładowarki kołowe dla rolnictwa, które cechuje bardzo wysoka wydajność i uiwersalność, a jednocześnie niezwykle niskie koszty eksploatacji. Wszystko to w najtańszej ofercie na rynku.

striegel-ladowarka